ליפט-טק בע"מ
 
 
 
 
 
5
1 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2597668
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שירות למעליות

 
צריכים חברה אמינה ומקצועית שתוכלו לסמוך עליה בעיניים עצומות בכל מה שקשור לאחזקת המעלית ולטיפולים הנדרשים לשימוש ארוך ימים?
 

אנחנו בליפט-טק בע"מ נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בכל דבר שהמעלית שלכם תצטרך. הצוות המקצועי שלנו יעמוד לצדכם בכל בקשה ובכל בעיה כדי לספק לכם את השירות הטוב ביותר.

 
 
אנו מציעים לכם שירות אמין ומקצועי עם צוות שמורכב מטכנאים ומהנדסים שיוכלו לפתור במהירות ובחוכמה כל בעיה שיכולה לצוץ וכל נקודה שאפשר לשפר. אצלנו תקבלו שירות בכל עת עם זמינות מלאה לכל צרכיכם.
חברתנו תבצע במעלית שלכם טיפולים מונעים וטיפולים הנדרשים לתפקוד תקין של המעלית. אנו נגיע עד אליכם ונבצע תחזוקה מתי שצריך בלי פשרות ובלי עיכובים ודחיות, כי עם בטיחות לא משחקים.

הכול תמיד ייעשה בצורה המקצועית ביותר תוך שיתוף מלא של וועד הבית או הגופים שאמורים לקבל את המידע, תוך התייעצות והסברה מלאים במידת הצורך. חשוב לנו להעניק לכם שירות בטיחותי, מהיר, אמין ואיכותי, למען שביעות רצונכם המלאה. כחברה אנו מעניקים לכם יחס אישי וחם, ומלווים אתכם במקצועיות לאורך כל הדרך במשך שנים רבות.


 
 

שירות מעליות מקבלים רק מליפט-טק!

 
כבר למעלה מ-15 שנים אנו בליפט-טק בע"מ מציעים שירות חילוץ מעליות מתקדם בכל יום ובכל שעה. כשאתם בצרה אתם יכולים לדעת שטכנאי מוסמך ומנוסה יגיע במהירות הבזק כדי להראות לכם שתמיד יש על מי לסמוך.
 


התקנתם מעלית חדשה בבניין? עוד לא הסתיימה המשימה שלכם. אחזקת מעליות היא אחד הדברים החשובים ביותר לכל בית מגורים ולכל בניין משרדים ומוסד ציבורי. אנו נדאג להעניק לכם את שירותי האחזקה הטובים ביותר שחולשים על כל האלמנטים מחוויית המשתמש במעלית בענייני תאורה, לחצנים וכמובן מערכת פיקוד שפועלת כראוי ועד הפעולה הטכנית של המעלית בתחזוקת כבלים, שימון, גירוז, ניקיון ועוד.

 
התגלתה בעיה כלשהי? תיקון מעליות זה אנחנו! כל כך הרבה לקוחות הצטרפו למשפחה וממשיכים לבחור בנו שוב ושוב וזה הזמן שלכם להבין שכשאנחנו מתקנים בעיה, היא לא חוזרת! תיקונים שיחסכו לכם אלפי שקלים ויאריכו את חיי המעלית באופן ניכר, תיקון מהיר עם חלפי מקוריים ובדיקות יסודיות שיחשפו כל תקלה לתיקון מקיף או נקודתי, והכול בשקיפות מלאה מול הלקוחות הנהדרים שלנו.
 


פנו אלינו לטלפון 072-2597668 עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם לייעוץ וליווי מלאים