ליפט-טק בע"מ
 
 
 
 
 
5
1 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2597668
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תיקון מעליות

 
המעלית כבר לא פועלת כמו בעבר? שומעים ממנה רעשים מוזרים? עולה חשש בין דיירי הבניין להשתמש בה? אין שום סיבה שכל אלו יהיו חלק מהשגרה ואנחנו כאן בליפט-טק בע"מ נדאג שזה לא יקרה. כשהמקצוענים שלנו בסביבה, המעלית שלכם כבר לא בצרה ואתם יכולים להיות רגועים, שנים רבות של ניסיון עושות את שלהן.
 

תיקון מעליות לאריכות ימיה

 
המעליות שמשרתות אתכם בצורה נאמנה יום יום יכולות לגלות ביום בהיר אחד בעיה. הבעיה הזו יכולה להיות פעולה מקרטעת, יכול להיות שמנגנוני הבטיחות שלה נפגעו ולמעשה גם פגיעות חיצוניות או שחיקה מנזקי הזמן אפשרית ביותר. אנו בליפט טק בע"מ מציעים לכם שירותי אחזקה ותיקון מעליות מהטובים ביותר שתמצאו בשוק כך שלא רק שאיכות השימוש במעלית תהיה הגבוהה ביותר, בנוסף תחסכו עלויות רבות בחיסכון מצטבר שיכול להגיע למאות אלפי שקלים.
 

תיקון מעליות זה אנחנו

 
 
מה כבר יש לתקן במעלית? תנו למקצוענים שלנו בליפט-טק להחליט ולשתף אתכם. זו הגדולה שלנו כחברה, הכול אצלנו שקוף והאמינות תמיד תהיה בראש סדר העדיפויות.

 
 
תיקון המעליות חייב להתבצע באופן מיידי ברגע שמדובר בבעיית בטיחות. אין מקום ללקיחת סיכונים מיותרים גם כשמדובר בבעיה קטנה. התיקונים שיכולים להתבצע רבים ויכולים לכלול בעיות במחשב המעלית הדורשים תכנות מחדש, בעיות במכניקת המעלית, החל מהכבלים ועד מנגנוני פתיחת וסגירה הדלתות וכמובן תיקונים בדקורציה למראה מושלם של המעלית
 
תיקון מעליות מחייב ניקיון וחיזוק של כל המערכות שפועלות בהרמוניה כדי שאתם תקבלו את המעלית הכי טובה שיש. שימון, גירוז, טיפול מונע, טיפולים נקודתיים או טיפולים מקיפים כגון איטום בהתאם לצורך וכמובן החלפה של חלקים בחלפים מקוריים בלבד, כל אלו הם רק חלק ממה שאנו מציעים כשאתם נכנסים למשפחה החמה והאוהבת שדואגת לכל לקוח ביחס הכי חם ואישי שיכול להיות.
 
התיקונים והחידושים שנבצע יחסכו לכם כסף רב שיכול לשמש את וועד הבית או את בניין המשרדים להשקעה במקומות אחרים. כשיודעים מה לבצע ואיך לבצע, מבינים מהר מאוד שלמקצועיות אין תחליף.

 
 
הצוות הרחב שלנו כולל מגוון רחב של טכנאים, הנדסאים ומהנדסים שיגיעו לכל מקום ובכל שעה ויבדקו באופן הכי מקצועי ומפורט כל מנגנון וכל חלק. אצנו אין פשרות וכשתראו אותנו בפעולה ותקבלו את התוצר הסופי לאחר התיקון, תבינו מדוע אנו החברה הטובה ביותר בשוק. ממערכת המעלית ועד השיפוצים הדקורטיביים אפשר להבין שמי שתיקן את המעלית והחזיר אותה לגדולתה הם אנשים שבמבינים עניין.


 
 

הצוות שלנו כבר מוכן, ואתם?